​​Závěr roku oslavte během nebo biatlonem

Poslední dny roku 2017 přinesou spoustu sportovních akcí napříč Českem. V Praze vyvrcholí Týden sportu zdarma, v Mělníce se uskuteční netradiční biatlon a v neposlední řadě se v neděli poběží nespočet silvestrovských běhů.

Týden sportu v Praze zdarma je tradiční akce hlavního města na podporu sportování všech věkových kategorií. Týden odstartoval v pondělí 25. prosince a skončí v neděli 31. prosince. Sportovní program je nabitý a výčet sportovišť je dlouhý. Na část sportů je potřebná rezervace, kterou spolu se seznamem partnerů naleznete zde.

Netradiční biatlon se uskuteční u Mělníka, konkrétně v obci Kly na hřišti Tělovýchovné jednoty. Individuální závod se skládá namísto běžeckého lyžování z běhu a střelby ze vzduchovky. Každý závodník musí být vybaven kulichem a hůlkami (lyžařskými nebo na nordic-walking), ty musí mít u sebe po celou dobu závodu. Akce je vhodná i pro děti, pro ně je připravena kratší trasa.

Jedním z mnoha silvestrovských běhů je ten v Lysé nad Labem. Program začíná před desátou hodinou dopolední startem dětských kategorií a vyvrcholí ve 13:15 startem mužů na 6200 metrů. Běžci mohou být vybaveni humornými doplňky outfitu.

Ani zdaleka nejde o kompletní seznam víkendových akcí. Ten najdete v našem kalendáři.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner