​Závod autovraků i Tučňák challenge. Předvánoční čas nabízí mnoho aktivit

Pohltil vás předvánoční shon? Zkuste najít chvilku i na sportování. Máme pro vás pár tipů. Více jich najdete na Sport v okolí

Již popáté se 7.12. rozburácejí motory vysloužilých autovraků, které se stanou na sklonku svého života závodními speciály s nevídanou výdrží - Fakar Demolition Race vol.5 - Mikulášké Derby. V Přelouči se pojede pouze Demoliční derby a Last Man Standing. Pojedou se 3 rozjížďky každé skupiny na 5 kol. Nejlepších 14 postoupí podle obvyklého klíče do malého, respektive velkého finále. Opět budou kategorie do 1600 a nad 1600 včetně. zhledem k tomu, že bude nejspíš trať hodně mokrá a rozbahněná, doporučujeme všem drapáky.

Ve stejný den se koná i Ohnivý Bedřichovský Bastard - čtvrtý závod ze série překážkových běhů v okolí Bedřichova v Jizerských horách. Čeká vás kopcovitá trať plná překážek. Ty není nutné překonat, ale v tom případě musíte počítat s trestem v cíli. Po doběhnutí vás čeká odměna v podobě pořádné medaile a funkčního trika.

V prosinci pod vodu

Tučňák challenge - vydržet 30 sekund po ramena ve vodě? V pohodě... Uběhnout 200 metrů? V pohodě... Dát 10 burpees? V pohodě... A co tohle spojit, dát si to třikrát, ale co hlavně - v prosinci? 15.12. zkuste v Čelákovicích tradiční akci Spartan Training Group Praha!

Přijďte vyzkoušet i hledání kontrol v poděbradském parku - Vá+noční orienťák 2019. Závod vhodný pro začátečníky se koná 14.12. Vše naučíme a vysvětlíme během minutky. Není to nic těžkého. Po závodě svařák a něco dobrého pro každého závodníka.

A další noční závod se koná v Písku. Jde o akci určenou nejenom aktivním orientačním běžcům, ale i ryzím amatérům. Letos navíc svou účastí podpoříte domácí hospic Athelas. Vánoční Bloudění se koná 7.12.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner