​Zúčastněte se s dětmi náborové akce Týden hokeje

Chce si vaše dítě vyzkoušet lední hokej? Předposlední týden v lednu je k tomu ideální příležitost. Zúčastněte se náborové akce Týden hokeje, do nějž se od 21. ledna zapojí rekordní počet 149 klubů z celé republiky.

Týden hokeje se koná už pošesté, začíná 21. ledna a končí v neděli 27. ledna. Vítáni jsou za doprovodu rodičů všechny holky a kluci, kteří mají šanci si sami vyzkoušet, jaké je to být hokejistou.

O děti se budou starat kvalifikovaní trenéři, kteří již budou vědět, jak jim jejich začátky v brusličkách co nejvíce usnadnit. Zvány jsou tak všechny děti ve věku 4–8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

A na své si přijdou i rodiče, kteří budou seznámeni s přínosem ledního hokeje pro jejich dítě, a to jak fyzickým, tak osobnostním, s jakými nároky je tento sport spojen, včetně možností jeho provozování v jednotlivých městech a regionech. Představeny budou i jednotlivé projekty, jako například Hokejová výstroj nejmenším, díky čemuž mají děti možnost zapůjčit si výstroj od klubu zcela zdarma či za minimální poplatek.

Na každého malého účastníka čeká kromě spousty zážitků i řada věcných dárků, včetně reprezentačního dresu, ve kterém bude moct dítě následně absolvovat celý program na ledě. Letos poprvé s novým logem a ve dvou barevných variantách. Děti registrované do Projektu Pojď hrát hokej navíc obdrží i voucher na nákup hokejové výstroje v hodnotě 1 500 Kč.

Více informací, termíny i seznam zúčastněných klubů najdete ZDE.

Mrkněte také na náš kalendář, kde najdete všechny sportovní akce po celé republice!

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner