Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Registrace sportovních organizací a klubů

V databázi máme zatím 14 865 klubů. Přidejte i ten váš!


Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, který vznikl ve spolupráci s MŠMT, ČUS a sportovními svazy. Jedná se o největší veřejnou databázi sportovních klubů, která pomůže české veřejnosti zorientovat se v široké nabídce sportovních náborů po celé České republice.

Na webu www.sportvokoli.cz uživatelé jednoduše naleznou potřebné informace k náborům sportovních organizací a klubů, a to včetně jejich přesné geolokace.

Jednotlivým svazům, sportovním organizacím a klubům proto nabízíme možnost spolupráce při prezentaci svých náborů. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Důležité!!! Zaregistrovat lze nábory i pro více sportů u stejné organizace, avšak v tomto případě je nutné registrací provést několikrát - podle počtu sportů. Vždy platí pravidlo – 1 registrace = 1 sport!

Informace o klubu

Mládež *

Nábor *

Doplňkové informace
Maximální velikost nahrané fotografie je 1 000 kB. Pokud chcete nahrát větší fotografii, doporučujeme ji zmenšit přes některou z online služeb, například tinypng.com

Nahráním fotografií prohlašuji, že jsem držitelem všech autorských, osobnostních a/nebo majetkových práv k nahrávaným fotografiím. Nahráním fotografií zároveň uděluji Českému olympijskému výboru souhlas s použitím nahrávaných fotografií pro veškeré účely spojené s webem www.sportvokoli.cz.

* povinné pole

Úspěšně registrovaná organizace/klub má možnost své údaje neomezeně editovat přímo na webových stránkách www.sportvokoli.cz v příslušné kartě klubu. Každá změna se projeví vždy po ověření a schválení administrátorem.

Budeme rádi, pokud i z Vaší strany získáme jakékoli ohlasy a připomínky, které nám pomohou systém vylepšit pro další užití. Dotazy a náměty pište na sportoviste@olympic.cz.

Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj