Registrace sportovních organizací a klubů

V databázi Sportu v okolí můžete jednoduše založit sportovní klub.

Nejdříve ale zkuste zadat název klubu do vyhledávání, kde nezapomeňte přepnout z vyhledávání článků na kluby, a zkontrolujte, jestli už váš klub v databázi není. Pokud není, pokračujte vyplněním informací o klubu níže.

Před zveřejněním v databázi provede redakce Sportu v okolí kontrolu relevance a správnosti vyplněných údajů, následně zobrazí klub na webu. Tato procedura může trvat maximálně týden.

Další úpravy informací u klubu lze provádět přes tlačítko „aktualizovat údaje“, najdete ho na stránce klubu ve žlutém pruhu mezi mapou a informacemi o klubu.

Nahrávat je možné jen soubory typu JPG a PNG bez průhledného pozadí. Ideální rozměr nahrané fotky je 365x225 px.
Adresu klubu je potřeba ještě POTVRDIT NA MAPĚ.
Potvrdit na mapěNábor *
Mládež *
Sportovní kroužek
Zvolte ANO, pokud neregistrujete sportovní klub, ale sportovní kroužek. Sportovní kroužky databázi doplňují, v základním výsledku hledání se tedy nezobrazí. Uživatel musí zvolit, že do výsledků hledání chce zařadit i sportovní kroužky.
Přijímáme handicapované sportovce *
Informace a poučení o zpracování osobních údajů (více).
Pole označena hvězdičkou jsou povinná.
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner