O projektu

Představení

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, který má za cíl přinést zájemcům o aktivní životní styl na jednom místě přehled sportovních akcí, kterých je možné se zúčastnit, a sportovních klubů, kam se mohou přihlásit.

Jak najít klub

Sport v okolí nabízí největší veřejnou databázi sportovních klubů. Vyhledávání je jednoduché, stačí si přečíst krátký návod a nic vás při hledání toho pravého klubu nezaskočí.

Návod, jak v databázi vyhledávat:

  • Pro vyhledávání pomocí lokality je možné zadat název města nebo obce a dále upřesnit dle městské části, ulice nebo PSČ.
  • Pokud zadáte jen město nebo obec, zobrazí se ve výsledku hledání všechny kluby ve vzdálenosti 20 km od středu města/obce od nejbližšího po nejvzdálenější.
  • Pokud hledání zpřesníte zadáním ulice nebo názvu konkrétní části města či obce, zobrazí se ve výsledku hledání všechny kluby ve vzdálenosti 20 km od středu dané ulice nebo části města/obce od nejbližšího po nejvzdálenější.
  • Pokud zadáváte název obce, který se v České republice vyskytuje vícekrát, upřesněte dané místo pomocí PSČ. Vyhledávání poté zobrazí kluby ve vzdálenosti 20 km od středu oblasti s daným PSČ od nejbližšího po nejvzdálenější.
  • Pro vyhledávání dle sportu vyberte z nabídky v roletce daný sport (lze začít psát název sportu a nabídka se průběžně upravuje a ukazuje jen sporty obsahující zadanou část názvu).
  • Lze zvolit vždy jen jeden sport pro dané vyhledávání. Pro zobrazení sportovních klubů zaměřených na jiný sport musíte změnit kritéria vyhledávání a zvolit požadovaný sport.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner