O projektu

Jaromír Jágr, ambasador Sportu v okolí: „Před 43 lety mě vzal táta do přípravky na zimák. Dal mi tak možnost věnovat se sportu, kterému jsem postupem času úplně propadl a spojil s ním celý život. Ukažte svým dětem, že volný čas mohou trávit i jinde než před obrazovkami počítačů. Sport je všude kolem nás, stačí jen chtít něco dělat. Jsem ambasadorem projektu Sport v okolí, který pomůže vám i celé rodině trávit volný čas aktivně.“

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, který má za cíl přinést zájemcům o aktivní životní styl na jednom místě přehled sportovních akcí, kterých je možné se zúčastnit, a sportovních klubů, kam se mohou přihlásit.

Největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť

Databáze sportovních klubů v České republice je doplněna články, které zájemcům představí daný sport, doplní informace o klubu a představí zajímavé osobnosti, které klubem prošly.

Jak v databázi vyhledávat:
Pro vyhledání sportovních klubů vyplňte minimálně jednu z položek ve filtru.

Pro vyhledávání pomocí lokality je možné zadat název města nebo obce a dále upřesnit dle městské části, ulice nebo PSČ.
Pokud zadáte jen město nebo obec, zobrazí se ve výsledku hledání všechny kluby ve vzdálenosti 20 km od středu města/obce od nejbližšího po nejvzdálenější.
Pokud hledání zpřesníte zadáním ulice nebo názvu konkrétní části města či obce, zobrazí se ve výsledku hledání všechny kluby ve vzdálenosti 20 km od středu dané ulice nebo části města/obce od nejbližšího po nejvzdálenější.
Pokud zadáváte název obce, který se v České republice vyskytuje vícekrát, upřesněte dané místo pomocí PSČ. Vyhledávání poté zobrazí kluby ve vzdálenosti 20 km od středu oblasti s daným PSČ od nejbližšího po nejvzdálenější.

Pro vyhledávání dle sportu vyberte z nabídky v roletce daný sport (lze začít psát název sportu a nabídka se průběžně upravuje a ukazuje jen sporty obsahující zadanou část názvu).

Lze zvolit vždy jen jeden sport pro dané vyhledávání. Pro zobrazení sportovních klubů zaměřených na jiný sport musíte změnit kritéria vyhledávání a zvolit požadovaný sport.

Kalendář sportovních akcí

Kalendář akcí, kterých se můžete aktivně zúčastnit. Sportovní akce, kde byste byli pouze fanoušky a nemohli sportovat, u nás nenajdete.

Jak v kalendáři vyhledávat:
Pro vyhledání sportovních akcí vyplňte minimálně jednu z položek ve filtru. Systém automaticky vyhledá akce v daném měsíci, ale dále je možné upravit období, ve kterém chcete akce vyhledávat. Je možné vyhledávat akce dle měsíců nebo zvolit výchozí datum a zobrazit tak všechny akce od tohoto data dále.

Pro vyhledávání pomocí lokality je možné zadat název města nebo obce a dále upřesnit dle městské části, ulice nebo PSČ.
Pokud zadáte jen město nebo obec, zobrazí se ve výsledku hledání všechny akce ve vzdálenosti 50 km od středu města/obce. Seřazeny jsou dle termínu konání, přičemž přehled akcí zobrazuje i další akce, které se konají v této lokalitě později.
Pokud hledání zpřesníte zadáním ulice nebo názvu konkrétní části města či obce, zobrazí se ve výsledku hledání všechny akce ve vzdálenosti 50 km od středu dané ulice nebo části města/obce. Seřazeny jsou dle termínu konání, přičemž přehled akcí zobrazuje i další akce, které se konají v této lokalitě později.
Pokud zadáváte název obce, který se v České republice vyskytuje vícekrát, upřesněte dané místo pomocí PSČ. Vyhledávání poté zobrazí kluby ve vzdálenosti 50 km od středu oblasti s daným PSČ. Seřazeny jsou dle termínu konání, přičemž přehled akcí zobrazuje i další akce, které se konají v této lokalitě později.

Pro vyhledávání dle sportu vyberte z nabídky v roletce daný sport (lze začít psát název sportu a nabídka se průběžně upravuje a ukazuje jen sporty obsahující zadanou část názvu). Lze zvolit vždy jen jeden sport pro dané vyhledávání. Pro zobrazení akcí zaměřených na jiný sport musíte změnit kritéria vyhledávání a zvolit požadovaný sport nebo položku všechny sporty.

Vyhledávání dle sportu, lokality a termínu lze samozřejmě kombinovat.

Pokud při zadaných parametrech hledání nenajdeme žádnou akci, zobrazí se v přehledu akce v dané lokalitě, které se budou konat v následujícím období.

Partner
Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner