​Soutěžte během Olympijských festivalů a oblékněte i vy olympijskou kolekci!

Dnešním dnem se otevírají Olympijské festivaly v Praze a Brně, které budou návštěvníkům přístupné až do 8. srpna, kdy končí olympijské hry v Tokiu. Abyste na jejich jedinečnou atmosféru jen tak nezapomněli, připravili jsme pro vás soutěž o balíčky s olympijskou kolekcí, k jejichž získání vám postačí jediná správná odpověď

Hlavním motivem festivalů je podpořit návrat dětí ke sportu. Z tohoto důvodu se letos prvně v rámci akce uskuteční i příměstské tábory, které dětem umožní zažít olympijskou atmosféru a vyzkoušet si desítky nejrůznějších sportovních disciplín. Děti tak mohou objevit svůj potenciál a nadšení ze sportu, který by si běžně jen těžko zkusily. K tomu, aby se svými rodiči následně snadno našli cestu k blízkému sportovnímu oddílu, slouží databáze klubů na našem webu.

Právě této databáze se týká i soutěžní otázka, která Vám může olympijský balíček vyhrát. Pro jeho získání běžte na www.sportvokoli.cz/soutez. Zde nám napište odpověď na jedinou otázku, a to „Kolik sportovních klubů (vč. sportovních kroužků) eviduje databáze Sport okolí v Praze?“ Soutěž potrvá až do konce Olympijských festivalů, kdy vylosujeme a následně oslovíme vítěze.Na desítku výherců už teď čekají balíčky s olympijským tričkem, stahovacím vakem a kšiltovkou, které potěší Vás nebo třeba vašeho blízkého.

Neváhejte a zapojte se co nejdříve, ať Vám olympijská kolekce neuteče!

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner