​Vyrazte na MARATHON EXPO - veletrh pro všechny sportovní nadšence

Na Výstavišti v Praze - Holešovicích přivítá návštěvníky od 2. do 4. května veletrh sportovního vybavení, potřeb a výživy MARATHON EXPO. Na veletrhu proběhne registrace závodníků na VOLKSWAGEN PRAGUE INTERNATIONAL MARATHON. Všichni účastníci závodu si zde vyzvedávají své startovní číslo a balíček.

Veletrh ale není jen místem pro běžce. Akce každoročně přiláká kolem 30.000 sportovních nadšenců z Česka i ze zahraničí. Vystavovatelé představí na veletrhu širokou nabídku potřeb pro sportovce všeho druhu:

  -funkční oblečení pro muže i ženy, včetně sportovního spodního prádla

  -obuv pro outdoorové i indoorové sporty

  -ortopedické a sportovní vložky

  -širokou nabídku kompresních výrobků

  -sportovní batohy

  -doplňky (brýle, čelenky, zdravotní náramky, věšáčky na medaile,..)

  -potřeby pro tejpování, cvičení, masáže, péči o tělo

  -sportovní a outdorové hodinky, sporttestery, GPS navigace

  -výživu pro sportovce

  -zdravotní a potravinové doplňky

  -služby pro sportovce (tréninkový plán, zdravý životní styl, pojištění)

  -sportovní časopisy a informační weby

  -nabídka běžeckých akcí v ČR i zahraničí vč. možnosti přihlášení

Účastníci závodů mohou využít servis v podobě vyšetření fyzioterapeutem a následné zatejpování zcela zdarma přímo na veletrhu v blízkosti registračního stánku.

Veletrh doprovází bohatý doprovodný program na pódiu ve Střední hale Průmyslového paláce, v Levém křídle si vyzkoušíte střelbu z laserových pušek v rámci představení letního biatlonu nebo míčovou hru CzeBumBall.

Přijďte se na veletrh podívat i vy - VSTUP JE ZDARMA! Zažijete skvělou (před)maratónskou atmosféru, zboží Vám představí zkušení prodejci a někteří vystavovatelé poskytují zajímavé výstavní slevy! Otevřeno je denně až do 20. hodin.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner