​Kam za sportem o víkendu? Třeba na brusle nebo pilates

Vánoce jsou za námi a nastal tak čas si plnit svá sportovní předsevzetí. Pravidelný pohyb je rozhodně tím, u kterého stojí za to vydržet celý rok. Vyrazte proto i s dětmi nebo kamarády o víkendu za sportem. Možností je spousta, inspirovat se můžete několika tipy, které jsme pro vás vybrali.

Mnoho dalších akcí pak najdete v kalendáři na webu Sport v okolí.

Běh

Innogy Winter Run Brno startuje v sobotu 15. 1. z brněnského sportovního areálu Komec. Přihlásit se můžete na dvě varianty trasy dlouhé 4 a 8 kilometrů, takže pokud jste přes Vánoce trošku vypadli z tempa, nemusíte zoufat. Startovat zde mohou rovněž i děti, mladší 8 let na trase dlouhé 400 metrů, kategorie 9 až 14 let poběží 800 metrů.

Bruslení

Teploty sice už konečně klesají pod bod mrazu, na zamrzlý rybník to ale přeci jen ještě není. Bruslí se ovšem ve všech větších městech, kde je k mání ledová plocha. Stačí sledovat kalendář Sport v okolí a zaručeně si vyberete.

Jóga nebo pilates

Pokud jste z okolí Českého Těšína, můžete si už v pátek užít POP Pilates. Jedná se o kombinaci power jógy, pilates a strečingu, která má ovšem choreografii a cvičí se do rytmu hudby.

Hledáte-li něco klidnějšího, vyrazte na jógu. Odpočinout si a načerpat síly můžete například na sobotním Jógovém a meditačním dopoledni s Monikou v Olomouci. Spálit nějaké kalorie a příjemně protáhnout tělo pomůže Fit sobota v Brně Bystrci, kde se chystá Jóga a Bodyform cvičení. Zaregistrujte se ale raději co nejdříve, počet míst je omezený, tak ať vám to vaše někdo nevyfoukne.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner