​Začátek prázdnin plný sportu. Zkuste jachting nebo beachvolejbalový kemp

Letní prázdniny jsou tady za pár dnů, tak neváhejte a využijte hezkého počasí k venkovnímu sportování. Projděte si náš kalendář sportovních akcí a vyberte si akci ve vašem okolí. Přehled těch nejzajímavějších vám přinášíme v tomto článku.

Stačí vám jenom tenistky, zbytek vás naučíme. Takové je motto spolku nadšenkyň a nadšenců Jdu běhat, se kterým se můžete pod vedením zkušených trenérů v Praze pravidelně proběhnout. Že běhat nechodíte? Nevadí. Můžete si vybrat i kurs pro začátečníky. Více najdete ZDE.

Pokud máte rádi sporty s větší porcí adrenalinu, běžte si v Praze na Podolském nábřeží vyzkoušet jachting. Akce se koná v úterý 30. června a je zdarma. Jako odměnu za vysvědčení můžete vzít i děti.

Doporučujeme vyzkoušet i paddleyogu, tedy lekci jógy na paddleboardech. Ta se koná v sobotu 27. června v Brně. S sebou si vezměte plavky, oblečení na převlečení a ručník.

Beachvolejbal pro začátečníky i pokročilé

A u vody ještě zůstaneme, 30. června se v Praze koná poznávací kurs potápění. Dozvíte se mimo jiné, jak pod vodou komunikovat a jaké jsou správné postupy při ponoru.

A co třeba beachvolejbal? V Praze-Libuši se v neděli 28. června pořádá beachvolejbalový kemp pro začátečníky i pokročilé hráče. Kemp je otevřený pro všechny účastníky, je však nutné se předem přihlásit.

Holky a kluci, které baví florbal, mají šanci zúčastnit se prestižního příměstského kempu v pražských Letňanech od 6. do 7. července. Děti čeká pestrý tréninkový program pod vedením zkušených trenérů, kromě florbalu se bude i relaxovat v bazénu. Více čtěte ZDE.

Nezapomeňte, že celou škálu sportů si můžete vyzkoušet v areálu Žlutých lázní. Jen si vždy včas udělejte rezervaci, o sportoviště bývá přes léto velký zájem.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner