​I v červnu probíhají nábory! A zkuste noční běh Pražskou tržnicí

Také v červnu je kalendář nabitý nejrůznějšími sportovními událostmi. A ač se přiblížily prázdniny, můžete své děti přihlásit třeba do volejbalové přípravky nebo do kroužku inline bruslení. Zkusit můžete i noční běh Pražskou tržnicí či si vybrat z mnoha možností v kalendáři akcí na stránkách Sport v okolí.

V červnu můžete své děti přihlásit do volejbalové přípravky TJ Sokol Praha Vršovice. Nábor probíhá v době tréninků přípravky a mladších žáků a žákyň – a to v tělocvičně ZŠ, ZŠ Na Líše 16 v Praze 4. Podrobné informace na www.volejbal-vrsovice.estranky.cz.

Pravidelný kroužek in-line bruslení pro děti pořádají v Brně-Bohunicích. Malí sportovci se během něj naučí jak úplné základy in-line bruslení, tak i pokročilejší prvky, několik způsobů zastavení nebo třeba jízdu pozadu. Výuka je vedena zábavnou formou pomocí her a soutěží a je obohacena o prvky psychomotoriky a balančních cvičení.

Sportovní den pro všechny

Poznejte magickou atmosféru Pražské tržnice během nočního běžeckého závodu Velká holešovická 2019 jednotlivců a čtyřčlenných divadelních týmů. Tříkilometrovou běžeckou trasu historickým areálem oživí instalace a hudební produkce. Divadelní týmy poběží pro dobrou věc – prize money 20 tisíc korun použijí vítězové na nákup vstupenek do svého divadla pro skupinu osob, která si je nemůže dovolit. Závod se koná 6.6.

V sobotu 15.6 startuje 4. ročník Urban Challenge 2019. Koná se ve třech městech v Praze, Brně a v Ostravě. Čeká na vás 5000 metrů dlouhá trať a více než 25 originálních překážek z městského prostředí. Tahle výzva je vhodná pro trénované sportovce i pro začátečníky.

Vyzkoušejte si unikátní běžecký trail na 6 či 11 kilometrů. Start Trail Run Úvaly je v neděli 16.6. v Úvalech u Prahy na hřišti pod kostelem. Krásná, lehce trailová trať, se vine v prostoru Na Vinici - jeden okruh má necelých 6 kilometrů a poběží se proti směru hodinových ručiček.

Sportovní den pro všechny - 9. června 2019 pro vás budou otevřeny všechny sportoviště a půjčovny, které jsou v areálu pražských Žlutých lázní k dispozici. Po registraci u pokladny dostanete mapku se zakreslenými stanovišti a pak už je jen na vás, které lákadlo vyzkoušíte jako první. Nemusíte nikam spěchat, máte na to celý den. U každého sportoviště nebo aktivity bude navíc k dispozici proškolený personál.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner