​Kanoistický závod, lezení v Českosaském Švýcarsku nebo jóga. Sportujte i o prázdninách

Také na přelomu prvního a druhého prázdninového měsíce můžete vybírat z nejrůznějších sportovních aktivit. Vybrali jsme pro vás pár tipů. Další najdete na stránkách Sport v okolí.

6. ročník série in-line závodů pro širokou veřejnost na in-line oválu v Brně - Brněnský KOMÁR IV – si můžete vyzkoušet ve středu 31.7. Závod je vhodný pro děti i dospělé nejrůznějších věkových kategorií. Ti nejmenší jedou 150 metrů na odrážedlech.

Běžecký trénink probíhá každou středu v Příbrami, a to vždy od 18:00 hod. Další je na programu 31.7. Sraz je u vchodu do OC Skalka. Těšit se můžete na intervaly, běžeckou abecedu a krátké i dlouhé trasy.

Kanoistický závod Budějovice – Praha přichystali organizátoři na prázdninový víkend 2.-4.8. Obnovený 36. ročník se pojede po trase Budějovice – Slapy – Vrané – Praha. Všichni ti, kteří se rozhodnou zkusit si jeden z nejdelších a nejtěžších kanoistických závodů, si užijí skvělou atmosféru závodu, jež pádlující komunita utváří.

Dechberoucí výhledy

Na přírodním koupališti Džbán v Praze 6 se v sobotu 3.8. sejdou nadšenci do paddleboardingu na 2. ročník paddleboardové akce Snowboardel SUP FEST Praha. V rámci paddleboardového festivalu s programem pro děti i dospělé se tu uskuteční také pátý závod Českého poháru v paddleboardingu pro paddleboardisty různých výkonnostních kategorií.

Baví vás lezení po skalách? Zkuste zajištěné cesty Via ferrata v Českosaském Švýcarsku. Díky kovovým žebříkům, kramlím a ocelovým lanům zvládnete výstup na kolmé věže a užijete si tak dechberoucí výhledy daleko od běžných turistických tras. V doprovodu instruktora – průvodce zvládnete základní techniku sebejištění na jednoduchých stěnách. Celodenní výlet se uskuteční 10.8.

Ozdravná a povzbuzující nedělní jóga v Jihlavě je určena pro dospělé. Nedělní lekce svým plynulým tempem protáhne unavené tělo, povzbudí mysl. Ásany a jejich provádění jsou orientovány na probuzení lymfatického systémy a zesilují ozdravný vliv cvičení. Nedělní jóga probíhá 11. 08. od 18:00 do 19:30.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner