​V brněnských Lužánkách může hrát tenis každý

Tenisové kurty v Brně Lužánkách nabídnou osm hracích ploch s antukovým povrchem, halu pro hru v nepříznivém počasí nebo i kurt pro badminton. Po sportovní aktivitě je možné občerstvení v TenisPUBu. To vše je dostupné všem zájemcům o tenis včetně těch nejmenších, pro které je připravena tenisová školka i baby tenis.

Zdroj: Pixabay

V Lužánkách se nachází v rámci klubu BLTC Brno moderní prostory pro tenis, kde si můžou zahrát všichni napříč všemi věkovými kategoriemi. Na antukových plochách, které jsou dostupné i pro širokou veřejnost se dá hrát po celou letní sezonu - zhruba od konce března až do října. Na zimní sezonu je připravena hala s gumovým povrchem šetřícím klouby. Mimo to se v hale nachází kurt pro badminton a také mini tenis.

Tenisovou školičku je možné navštěvovat od dubna do konce června a od září do října. Do školičky je možné přihlásit se takřka kdykoliv. Vedle školičky pořádá tenisový klub i tenisové kempy, konající se v červenci a srpnu v několika termínech. Cena pětidenního kempu činí tři tisíce korun. V ceně je zahrnut pronájem kurtu, trenér, pitný režim a svačina s obědem.

Pro nejmladší zájemce o raketový sport je připraven oddíl mini a baby tenisu, pro které je nejbližší termín zápisu 12. respektive 13. květen. Do oddílu mini tenisu je možné docházet už od čtyř let věku.

Tenisové kurty BLTC Brno je možné si pronajmout i soukromě nebo si domluvit privátní hodinu s trenérem.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner