​Zkuste Tai Ji, nebo zpestřete dětem prázdniny sportovním kempy

Další dávka prázdninových sportovních aktivit je tu. Vyberte si z našich tipů, další pak najdete na webových stránkách Sport v okolí.

Trail Modřanskou roklí aneb běh na 15 a 8,5 kilometru. Přijďte se 21.8. proběhnou do krásného prostředí pražské Modřanské rokle. Čekají vás krásné výhledy, úzké cesty lesem i široké polničky. Výběhy, seběhy. Prostě nefalšovaný trail přímo v Praze. Občerstvovačka na trati. Medaile a ceny pro vítěze od partnerů: Mercuria Laser Game, Sauna-spot, Pivovar Moucha, BOOTCAMPS a lifefood.cz. A pohodová běžecká atmosféra zaručena!

Cvičit se dá i s dětmi. Venkovní cvičení s kočárky v Roudnici nad Labem nabízí aerobní i posilovací trénink, který dá zabrat celému vašemu tělu. Kromě toho si užijete i spoustu zábavy ve společnosti vašich dětí a na čerstvém vzduchu. Cvičit tu můžete třeba 14., 19., nebo 21.8.

Příměstské tábory

Čínské bojové umění Tai Ji rozvíjí tzv. vnitřní sílu. Tai Ji utužuje zdraví a pomáhá dosahovat dlouhověkosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny od 8 let výše. Cena jednoho tréninku je 100 Kč. Zkusit to můžete v Bruntále 15.8. od 17.00.

Ještě přemýšlíte jak smysluplně využít prázdniny pro děti? Zkuste Příměstský cyklo kemp v Karlových Varech. Začíná 19.8 a je určen pro děti ve věku od 5 do 15 let. Sportovní týden na kolech je zaměřený na bezpečnost s jednodenními výlety, obratnostními soutěžemi, zdoláváním překážek, hrami na kole i bez kola, doplněno výtvarnými činnostmi a informacemi pro děti o jejich kole. Program probíhá každý den od 8:00 do 16:30 hodin a je rozdělen do několika bloků. Děti se schází ve sportovním areálu Rolava pod zastřešenou plochou na in-line bruslení (roh areálu směr Kaufland).

Základní škola Bakalovo nábřeží v Brně zase pořádá příměstský tábor se zaměřením na badminton. Je určený pro holky i kluky od 6 do 12 let. Akce je především pro nováčky, kteří mají chuť se naučit hrát badminton a užít si týden plný zábavy. Celodenní program je zajištěn od 19.8. vždy mezi 7:30 - 17:00 hodin v tělocvičně ZŠ Bakalovo nábřeží a část programu bude probíhat také venku.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Partner Partner Partner Partner